VI HJÄLPER DIG NÅ UT
Ett grafiskt fullserviceföretag placerat i centrum av Västra Götaland som genom sitt medlemskap i Prinfo kan leverera, med stort självförtroende, nästan alla tjänster och produkter inom marknadskommunikation; från trycksaker, mässmaterial till webbsidor.
Hos oss på Prinfo Rydins är inga frågor för små, inga uppdrag för stora.
Vi genomför helt enkelt det du behöver hjälp med.

Telefon: 0322-66 70 60 (Vårgårda)
Telefon: 0512- 50 000 (Nossebro)

info@prinforydins.se

Besöksadress:
Parkgatan 16, Vårgårda
Storgatan 42, Nossebro

Post: Box 45, 447 22 Vårgårda


Anders Blad
anders@prinforydins.se
Tel 0322-66 70 62
Bengt Rydin
bengt@prinforydins.se
Tel 0512-300 470

Ylva Carlén
ylva@prinforydins.se
Tel 0322-66 70 70
Lindy Malm
lindy@prinforydins.se
Tel 0512-300 471

Magnus Blad
magnus@prinforydins.se
Tel 0322-66 70 63
Birgitta Ekman
birgitta@prinforydins.se
Tel 0322-66 70 61

Logga in på våra tjänster:

Mediabanken | Webbkorr/Insite | FTP via Webb
FTP: Användare / Lösenord = leverera / material

Prinfo Communication Group består av reklambyråer, produktionsbyråer och tryckerier. Vårt erbjudande sträcker sig över tre affärsområden:
Strategi (design, marknadsplan, varumärkesplattform, kampanjer), Produktion (original, webb, print, tryck, mässmaterial) samt System (mediabank, web2print).
Tillsammans kan vi skapa helhetslösningar inom marknadskommunikation på en lokal marknad.